Czas realizacji zamówienia

Zamówienia złożone do godz. 11.00 realizowane  są tego samego dnia. Zamówienia złożone po tej godzinie realizowane są następnego dnia roboczego.Towar zakupiony za pobraniem wysyłany jest tego samego dania.
 

Przy wpłacie na konto towar wysyłany jest według powyższych ustaleń, po zaksięgowaniu 100% wartości zakupionego towaru na koncie podanym przez firmę.

Przesyłki powinny dotrzeć do Państwa w ciągu 1-2 dni od momentu przyjęcia zamówienia do realizacji. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnione dostarczenie towaru, które wyniknęło nie z naszej winy. O wszelkich możliwych  opóźnieniach będziemy informowali Państwa natychmiast drogą telefoniczną. Każda przesyłka jest ubezpieczona. Bardzo prosimy o sprawdzanie zawartości paczki ze szczególnym uwzględnieniem elementów , które powinna zawierać oraz stanu jej dostarczenia do Państwa. W razie jakichkolwiek nieprawidłowości prosimy w obecności kuriera o wypełnienie druku reklamacji  paczki dostarczonej do Państwa. Dokument ten będzie podstawą do reklamacji w przypadku błędów przy produkcji zakupionego przez Państwa towaru.

Tel.: 501 858 218 – reklamacje, zwroty  i gwarancje

Tel.: 790 354 038 - zamówienia, informacje o przesyłkach

Status zamówienia można monitorować za pośrednictwem strony po wcześniejszym zalogowaniu się do sklepu.

 

Status zamówienia. 

Po złożeniu i potwierdzeniu zamówienia status oznaczymy jako "oczekuje" W przypadku zamówienia z formą płatności "przedpłata na konto", będzie ono realizowane po zaksięgowaniu wpłaty.
Po wysłaniu zamówionego towaru, status zmówienia zmieni się na "zrealizowane"
O każdej zmianie statusu będą Państwo informowani e-mailem, który zostanie automatycznie wygenerowany przez system sklepu. Aktualny status zamówienia można także sprawdzić logując się na swoim koncie w sklepie, w zakładce zamówienia.


Zapewniamy Ci szybką i sprawną realizację zamówienia.

Szanujemy czas i nerwy naszych Klientów.


Co ważne, wszystkie przesyłki realizowane przez naszą firmę są ubezpieczone. W każdym momencie możesz monitorować stan swojego zamówienia posługując się numerem listu przewozowego, który otrzymasz w trakcie realizacji zamówienia.

Znajdź swoją przesyłkę ->